SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

MRH. 8 YAŞINDA KIZIM VAR. SOL ALT 4 VE 5 . NUMARALI DİŞLERİ ÇEKİLDİ. 13 YAŞINDA ÇIKACAK. AMA ŞUANDA YANDAKİ 6 NUMARALI DİŞ BOŞLUĞA YIKILMAYA BAŞLAMIŞ. YER TUTUCU MU TAKTIRMALIYIM? TAKTIRMAZ İSEM NE OLUR? YER TUTUCUNUN ZARARI VARMI ?ACİL CVP LÜTFEN.
MERYEM ELKAN

SADEMDİŞ:
Merhaba Meryem Hanım, alttaki daimi dişlerin sürme durumunu belirleyebilmemiz için röntgen almamız ve kızınızı muayene etmemiz gerekiyor. Yer tutucunun herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Aksine gerekli olduğu durumlarda koruyucu bir tedavi yöntemidir. Sağlıklı günler.. Çocuk Diş Hekimi Selin BİLGİN ÖZDEMİRAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019