SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

merhabalar, sorunumla ilgili bir sotu gördüm ve yorumlarda sn.necdet avcı diş tedavisiyle botoksun ilgisi olmadığını yazmış. bence kendinizi biraz geliştirin. ben çene sıkma tedavisinde botoks uygulanmış bir hastayım gayet de sonuç aldım. denizli de bu tedaviyi uygulayacak bir hekim bulamıyorum kendini geliştirmeyen hekimler yüzünden. saygılar
suzan tatlı

SADEMDİŞ:
Sayın suzan hanım, botoks işlemi diş hekimleri tarafından değil dermatoloji uzmanları tarafından yapılmaktadır.Sağlık bakanlığı bu işlemi diş hekimlerine yasaklamıştır.Bu konuda bilgi için ABD de eğitim almış yardımcı doç.doktorumuz Mesut Korkut Parlarla iletişime geçebilirsiniz.sağlığınız bizim için değerlidir.saygılarımızla. Mesul Müdür -Diş hekimi Sadık DemirAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019