SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Merhaba iyi günler 30 haziranda hastanenizde yirmilik dişlerim çekildi sol alt dişimde dikiş vardı dikişim kendiliğinden atmaya başladı ama tamamen kopmadı 14 Temmuzda tekrar hastanenizde randevum var dikişi aldırmak için o günü beklemeli miyim yoksa ilçede yaşıyorum buradaki acile gidip aldırmalı mıyım herhangi bir zararı olur mu beklemenin
Makbule Altay

SADEMDİŞ:
Merhaba Makbule Hanım, öncelikle geçmiş olsun. Dikişinizi ilçenizde de aldırabilirsiniz veya buradaki randevunuzu da bekleyebilirsiniz. Operasyon yapılan bölgede dikişe bağlı bir hassasiyetiniz varsa 10 gün dikiş alınması için yeterli bir süre , ilçenizde aldırabilirsiniz. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019