SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Merhaba 36 yaşındayım.Alt dişimin arasında boşluk vardı.Bundan 3 yıl önce gittiğim diş doktoru fiber çubukla ara boşluğu doldurdu fakat geçen hafta yapılan takma diş çıktı. Bu boşluğu yok etmek için tel takılabilirmi?Fiyatı ne kadar olur?Şimdiden Teşekkürler
Naif Karaman

SADEMDİŞ:
Merhaba Naif Bey evet bahsettiğiniz boşluk ortodontik tedavi dediğimiz tel tedavisi ile kapatılabilir. Ancak yine de muayene yapılmadan net bilgi vermemiz mümkün değil. Ortodonti muayenemiz ücretsizdir. Kliniğimizi arayıp randevu alarak uzman hekimimize muayene olup ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019