SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Merhaba 3 yaşındaki kızımın 1 bucuk yıldır dişleri çürüyor biberon emzik hiç kullanmadı. Su çiçeği geçirdikten sonra dişleride çürümeye başladı. Ve şimdi de kırılmalar olmaya başladı. Ağrı yapıyor artık. Geç kaldık farkındayım ama şu andan itibaren neler yapabiliriz? Çivril den yazıyorum size.
Fadime Ekmekci

SADEMDİŞ:
Merhaba Fadime Hanım, öncelikle çocuk hekimimze muayene olmanız gerekiyor. Süt dişleri ağızda daimi dişler çıkana kadar kalması gereken dişler ve çeşitli tedaviler yapılarak sağlıkı hale getirilebilir. Çivril şubemizde de çocuk hekimimiz (pedodontist) var. Randevu alarak muayene olup ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019