SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Merhaba 21 yaşındayım sağ azı dişimin altından yeni bir diş çıkıyor yeni çıkan dişin çekilmesi mümkün mü yoksa normal dişim mi çekilecek. Teşekkür ederim
Efekan Burak Efe

SADEMDİŞ:
Merhaba Efekan Bey, muayene yapmadan net bir şey söylememiz mümkün değil. Ancak yeni çıkan dişiniz 20 yaş dişiniz olma ihtimali yüksek ve bu durumda dişin ağız içine yerleşebileceği alan yoksa 20 yaş dişinin diğer dişlere zarar vermemesi için çekilmesinde fayda vardır. ayrıntılı bilgi ve muayene için sizi polikliniğimize bekleriz. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 17.09.2020

MEGA DIGITAL © 2019