SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

kizim 13 yasinda iki hekime goturdum birisi dis teli takilmali digeri ise dis kokunun gelisimi tamamlanmamis beklenmeli dedi. ne yapmaliyiz tesekur ederim.
yeliz uysal

SADEMDİŞ:
Merhaba Yeliz Hanım, ortodontik tedavi için genelikle 13 -14 yaş uygun yaşlardır. Ancak bazı bireylerde kök gelişimi daha yavaş tamamlanabilir. Bu bir problem değildir ancak ortodontik tedaviyi başlanmasını geciktirir. Diş ve çene röntgenleri ile kök gelişimi değerlendirilebilir. Muayene ve röntgenler ile kızınızın tedaviye uygun olup olmadığını değerlendirebiliriz. Ortodonti muayenemiz ücretsizdir. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 26.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019