SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Iyi gunler.. 32 yasindayim ust dislerimde carpiklik var iki kopek disim dahil arasindaki bulunan dislerimi duzlestirmek icin bi oneriye ve tedaviye ihtiyacim var.nerden baslamam lazim nasil bi yol izlemem lazim tedavi suresi ne kadar surer ucret olarak ne kadar bi fiyat tutar birde ne kadar bir surede dislerim duzlesir bilgi verirseniz sevinirim..tesekkurler
Bekir karahanli

SADEMDİŞ:
Merhaba Bekir Bey, çapraşıklığı farklı tedavi yöntemleri ile giderebiliriz. Hangi tedavi size uygun ve nasıl bir yol izlememiz gerektiğini belirlemek için ayrıntılı ağız içi muayene yapmamız gerekiyor. Gerekirse röntgen ile dişlerinizin durumunu değerlendirmeliyiz. Bunun için sizi en kısa zamanda muayene olmak üzere polikliniğimize bekliyoruz. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞ Sağlıklı günler...Adres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 25.10.2020

MEGA DIGITAL © 2019