SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Iyi günler. 3 tane dışım çürük hastaneye gittim bi hafta sonra çekilebileceğini söyledi fakat verdiği ilaçlar ağrıyı kesmedi hergun tarifi imkansız ağrılar çekiyorum çektirmek istesem özelde ne kadar fiyat oderim ?
Eralp korkmaz

SADEMDİŞ:
Merhaba Eralp Bey, öncelikle geçmiş olsun. Etkeni ortadan kaldırmaya yönelik (kanal tedavisi,çekim gibi) bir tedavi yapılmadan ağrılarınızdan kurtulmanız mümkün olmayacaktır. Muayene yapmadan ve teşhis koymadan fiyat bilgisi vermemiz mümkün değil. Muayenemiz ücretsizdir. Ayrıntılı bilgi ve muayene için sizi polikliniğimize bekleriz. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019