SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Iyi gunler esimin bundan 5 sene once dis etleri operasyonla acilip dis koklerine tedavi uygulanmisti ama suan dislerinin hepsi sallaniyor ve cok agri yapiyor surekli apseler olusuyor 3 tane disi kendiliginden sallanarak dustu artik birsey yiyemez hale geldi nasil bi tedavi uygulanmasi gerekiyor ve tedavisi ne kadar surer taksitlendirme yapilabilirmi ?
Ülkü ünal

SADEMDİŞ:
Merhaba Ülkü Hanım, öncelikle geçmiş olsun. Nasıl bir tedavi uygulayacağımıza ve ne kadar süreceği konusunda bilgi verebilmemiz için eşinizi muayene etmemiz gerekiyor. Yapacağımız tedaviye göre tedavi süresi değişecektir. Eşinizi en kısa zamanda ayrıntılı muayene için polikliniğimize bekliyoruz. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019