SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

İyi günler bendeki sorun diş etimin çekilmesi, diş etimin kanaması ve ağız kokusu..Bu konuyu ihmal ettim, rahatsızlığım ilerlerdi. Bunun sebebi ise değişik operasyonlar geçirdim ve bazıları çok zor oldu. Bununda bende psikolojik etkileri oldu. Hastane fobisii gibi. ..Diş eti opersayonunu lokal değil, narkoz yöntemiyle olmak istiyorum, yani hiç bir şey duymamak ve görmemek için...Sizin hastanede bu yöntemle yapılıyor mu.
Arzu ÇAKIR

SADEMDİŞ:
Merhaba Arzu Hanım, öncelikle geçmiş olsun. Hastane, hekim fobiniz konusunda sizi çok iyi anlıyorum ve bu fobinizi yenmeniz konusunda size yardımcı olmak isterim. Diş eti rahatsızlıkları ile ilgili tedaviler genelde birden fazla seans süren tedaviler olduğu için genel anestezi için çok uygun değil. Fobinizi yenmek ve bir ön muayene için sizi polikliniğimize bekleriz :) SAğlıklı günler... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019