SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Ben ağız kokusu çekiyorum sitenizde bununla ilgili çinkolu diş macunu ve Antiinflamatuvarsız gargaradan bahsetmişiniz isimlerini öğrenebilirmiyim.Tedavisi yapılabiliyormu maliyeti ne kadar olabilir
MUSTAFA GÖKHAN ÇAVUŞOĞLU

SADEMDİŞ:
Sayın Mustafa bey ağız kokusunun ağız içi kaynaklı ve ağız dışı kaynaklı nedenleri vardır Çürük dişler,diş taşları,dişeti iltihapları, hatalı veya eski dolgular,protezler,sürememiş yirmi yaş dişleri,bademcik iltihapları,aşırı büyümüş bademcikler,ağızdan solunum,sinüzit,dil,ağız içi lezyonlar ,kullanılan ilaçlar,besin maddeleri ve solunum,sindirim sistemi hastalıkları,sistemik hastalıklar ,şeker hastalığı v.b. nedenleri vardır size önerim detaylı bir ağız diş muayenesi yaptırmanız ve öncelikle kokunun kaynağını teşhis etmek ve ona göre tedavi yöntemini belirlemek gerekir. Buise pahalı bir yöntem değildir saygılarımla diş hekimi sadık demirnAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 17.09.2020

MEGA DIGITAL © 2019