SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

Ben 15.09.2000 doğumluyum. Lise 3. sınıfta okuyorum. babam (Emniyet) emekli sandığı emeklisi. Üst dişlerim çapraşık ve ön iki dişim içe biraz egik. 1. hastanenizde tedavi olabilİrmiyim. 2. Sosyal Güvenlikten yararlanabilirmiyim. Bunun için ne yapmalıyım. 3. yararlanamıyorsam tahmini tedavi gideri ne kadar.
Murat Mustafa METİN

SADEMDİŞ:
Merhaba Murat Mustafa, tabi ki hastanemizde tedavi olabilirsin ancak diş tedavilerinde sosyal güvenlik geçerli değil. Tedavi ücreti hakkında bilgi verebilmemiz için ortodonti uzmanımıza muayene olman gerekiyor. Ortodonti muayenemiz ücretsizdir. Sizi en kısa zamanda polikliniğimize bekliyoruz. Sağlıklı günler.... Diş Hekimi Emine BAŞAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019