SADEM DENİZLİ Saraylar Mah.
491 Sok. No:5
DENİZLİ
www.sademdis.com
SADEM ÇİVRİLÇarşı Mah. Sanayi Cd. No:1
ÇİVRİL
www.sademdiscivril.com


DOKTORA SORUN

16 YAŞINDAKİ OĞLUMUN DİŞLERİNDE SORUN VAR TEL TAKILMASI GEREKİYOR HASTANEDEN SEVK KAĞIDI ALIRSAM ÜCRET NE KADAR DÜŞER YÜZDE KAÇINI DEVLET KARŞILIYOR ORTALAMA BİR FİYAT VERİRMİSİNİZ
EMİNE ÇETİNKAYA

SADEMDİŞ:
Merhaba Emine Hanım, devlet her ortodontik tedaviyi karşılamıyor. Belirli vakaların ücretinin bir kısmını karşılıyor. Fiyat bilgisi verebilmemiz için öncelikle muayene olmanız gerekiyor. Ortodonti muayenemizden ücret alınmıyor. Sağlıklı günler... Diş Hekimi Emine BaşAdres:
Saraylar Mah. 491 Sok. (Kurşunlu Camii Yanı)
No:5 Merkezefendi / Denizli

Telefon:
0258 262 11 00

Faks:
0258 265 11 66

e-Posta:
info@sademdis.com

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde protez, cerrahi, tedavi, endodonti (kanal tedavisi), ortodonti, oral diagnoz,periondotoloji (diş eti hastalıkları), pedodonti (çocuk diş hekimliği), çene cerrahisi ve implantoloji, radyoloji (röntgen), estetik diş hekimliği, acil diş hekimliği hizmetlerini sunmaktadır. www.sademdis.com ağız ve diş sağlığının korunması için bilgi aktarımı ve paylaşımı amacıyla hazırlanmıştır. Meslek etik kurallarına saygılıdır. Bu bilgiler hekimin tıbbi amaçlı muayenesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez. Bu sayfada yayınlanan resim ve yazılar Sadem Diş Kliniği'nden izin alınmadan kullanılamaz.

Sadem Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği   | Son Güncelleme: 21.11.2020

MEGA DIGITAL © 2019